Istniejemy na rynku od 2011 roku. Krostal to  firma, ukierunkowaną na kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w wyroby hutnicze. Oferta kierowana jest do takich podmiotów jak: firmy budowlanych oraz zakłady ślusarskie, jak również klienci indywidualni. Naszym głównym towarem są wyroby hutnicze jak również elementy kute do bram i ogrodzeń. Dotychczasowi klienci cenią sobie zaangażowanie naszych pracowników oraz profesjonalna obsługę.

wyroby hutnicze elementy kute do bram i ogrodzeń           wyroby hutnicze elementy kute do bram i ogrodzeń

Firma obsługuje również klientów detalicznych. Zakontraktowani dostawcy, są na bieżąco poddawani szczegółowej ocenie potwierdzonej odpowiednimi atestami oraz certyfikatami jak na przykład ISO. Dzięki tego typu zabiegom, można uzyskać gwarancję najwyższej jakości wyrobów oferowanych dla klienta końcowego. Każdy z produktów naszego asortymentu posiada stosowne atesty, gwarantujące odpowiednią jakość.

Zdobyte doświadczenie oraz skala prowadzonej działalności w połączeniu z wieloletnimi kontaktami z naszymi partnerami, gwarantują, że zamówione przez Państwa materiały zostaną dostarczone w krótkim czasie oraz za rozsądną cenę.

Własny transport samochodowy to atut, który zapewnia jeszcze bardziej kompleksową i szybszą obsługę każdego z klientów. Asortyment towarów handlowych oferowanych przez Krostal ulega jest stale powiększany o coraz to nowsze pozycje. Na bieżąco dostosowujemy się do bieżących potrzeb rynkowych lub wymagań naszych klientów.

Od 1 maja 2015 roku zapraszamy do naszej nowo powstałej siedziby. Lokalizacja pozwala na wygodny załadunek, oraz większy wybór oferowanych przez nas produktów.

wyroby hutnicze elementy kute do bram i ogrodzeń
Widok na nową siedzibę

LZ01063

 

 

 

 

 

 

 

 

CNF977

Krostal współpracuje z takimi dostawcami jak największe huty w Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech oraz na Łotwie. Zaangażowanie w budowę nowoczesnej firmy, stawiającej klienta na pierwszym planie, zostało docenione, dzięki czemu oferta jest stale poszerzana o nowe produkty od kolejnych, certyfikowanych dostawców.

Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo tutaj.

Krostal aktywnie wspiera lokalny sport. Wspomagamy Krośnieńskie Stowarzyszenie Motorowe KSM Krosno oraz Klub Piłkarski Viktoria Kobylany. Uważamy, że każda forma pomocy przynosi pozytywny skutek nie tylko dla naszej firmy ale głównie dla społeczności loklanej.

Krostal Sp. z o.o., Sp. komandytowa
ul. Tysiąclecia 22D
38-400 Krosno

Wyroby hutnicze elementy kute do bram i ogrodzeń to tylko część stale powiększanego asortymentu.